Klimatizace Carrier

Katalog klimatizací Carrier

Společnost Carrier, vybudovaná na vynálezu Willise Carriera, který v roce 1902 postavil moderní klimatizaci, je předním dodavatelem topenářských, klimatizačních a chladírenských zařízení. Carrier stále staví na historii ověřené inovace a dodává nové výrobky a služby, které zákazníkům na celém světě přinášejí větší komfort a účinnost.

Vynález, který změnil svět

V roce 1902 vyřešil Willis Carrier jednu z nejpalčivějších výzev lidstva tím, že sestrojil systém řízení teploty v interiéru pomocí moderní klimatizace. Byl to vynález, který pomohl mnoha odvětvím, zvýšil globální produktivitu a přispěl ke zlepšení zdraví a osobního pohodlí.

Dnes najdeme inovace pana Carriera po celém světě. Setkáváme se s nimi prakticky na každém kroku v našem každodenním životě. Společnost Carrier vytváří pohodlná a produktivní prostředí bez ohledu na venkovní klima, chrání světové zásoby potravin tím, že uchovává čerstvost a kvalitu potravin a nápojů, napomáhá zlepšovat zdraví tak, že umožňuje převoz a dodávky životně důležitých léků v přesně určených podmínkách, a poskytuje řešení, služeb a vzdělání, které směřují k ekologičtějšímu prostředí.

To je ale jen zlomek toho, čím společnost Carrier zlepšuje svět jako místo pro život, práci a zábavu.

Přejít na E-shop  Stáhnout katalog

Novinky

  • POZOR! Od 11. 05.2020 pobočka  Brno přestěhována.

  • Připravujeme pro Vás nový ceník klimatizací a příslušenství, který bude platný od 6. 4.2020.

  • Dnešním dnem 2.1.2019 dochází ke změně způsobu uplatnění reklamací klimatizační techniky a následné fakturace neuznané reklamace: